Liikmete nimekiri


Kokku 226 nime

Lisa või muuda

Nimi Amet ja töökoht Telefon E-mail Seisuga

Aasamets, Anne õpetaja
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
anne@kool.kng.edu.ee 4-.-0.2005

Aasma, Ants professor
Tallinna Tehnikaülikool
620-4052aasma@tv.ttu.ee 2-.-1.2006

Abel, Elts dotsent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 864elts@math.ut.ee 2-.-0.2002

Abel, Mati professor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 865abel@math.ut.ee 2-.-0.2002

Abramov, Viktor dotsent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 872abramov@math.ut.ee 2-.-0.2002

Agu, Elina õpetaja
Pirita Majandusgümnaasium
22-239038infojuht@piritamg.tln.edu.ee 2-.-0.2002

Aigro, Sirje õpetaja
Sindi Kergetööstuskool
244-51144 0-.-1.2005

Ainola, Leo emeriitprofessor
TTÜ Matemaatika Instituut
lainola@edu.ttu.ee 2-.-0.2002

Altement, Malle õpetaja
Kärdla Ühisgümnaasium
246-94419 0-.-1.2005

Aluoja, Laine matemaatikaõpetaja, haridustehnoloog
Türi Põhikool
aluojalaine@gmail.com 3-.-0.2013

Annus, Malle õpetaja
Tamsalu Gümnaasium
232-30337 2-.-0.2002

Arro, Margit õpetaja
Türi Gümnaasium
238-78462laine@tyrigy.edu.ee 2-.-0.2002

Babina, Zoja õpetaja
Annelinna Gümnaasium
7461744Z.Babina@annelinn.edu.ee 2-.-0.2008

Šeletski, Anna teadur/vanemõpetaja
Küberneetika Instituut, TTÜ, Tallinna Tööstushariduskeskus
53229504 1-.-1.2012

Šved, Ella õpetaja
Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
ella@srd.ee 3-.-0.2014

Eier, Eleri õpetaja
Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
eleri@ptg.parnu.ee 0-.-1.2012

Erit, Esta õpetaja
Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium
22-590232esta@avita.ee 0-.-1.2005

Golikova, Anna vanemõpetaja
Tartu Vene Lütseum
7461733anna_golikova@tsg.edu.ee 2-.-0.2008

Gontšarova, Niina vanemõpetaja
Tartu Puškini Gümnaasium
7461725nigitka@hot.ee 3-.-0.2007

Gramusnjak, Tatjana assistent
Tallinna Pedagoogikaülikool
4-.-0.2002

Grigorjeva, Ksenia lektor
TTÜ Arvutitehnika Instituut
0 620 22 56kg@va.ttu.ee 2-.-0.2002

Haavasalu, Helki õpetaja
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
243-51013helki@vpg.vil.ee 2-.-0.2002

Haavasalu, Andres õpetaja
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium
243-52375andres@crjg.viljandi.ee 2-.-0.2002

Haller, Rainis teadur
Tartu Ülikool PMI
7376413rainis.haller@ut.ee 4-.-0.2005

Heinmaa, Monika matemaatika õpetaja
Püünsi Kool
6066 919, 56 983 133monika@pyynsi.edu.ee 1-.-1.2012

Helemäe, Lia õpetaja
Laeva põhikool
4-.-0.2002

Hordo, Piret matemaatikaõpetaja
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
7828100piret@vkg.werro.ee 5-.-0.2010

Hussar, Sirje inspektor
Võrumaa Haridusosakond
278-68357 3-.-0.2013

Hüva, Ülle õpetaja
Hugo Treffneri Gümnaasium
hyva@htg.tartu.ee 0-.-1.2005

Hämarik, Uno dotsent
TÜ Rakendusmatemaatika Instituut
uno_h@ut.ee 2-.-0.2002

Jakobson, Külli õpetaja
Tallinna Tondiraba Keskkool
kyllikoppo@hot.ee 1-.-0.2007

Janno, Jaan vanemteadur
TTÜ Küberneetika Instituut
0 620 4166janno@ioc.ee 2-.-0.2002

Jesmin, Külli õpetaja
Suuremõisa tehnikum
kylli@smt.edu.ee 0-.-1.2005

Jõgi, Edda õpetaja
Viimsi Keskkool
22-791748 2-.-0.2009

Joost, Mare õpetaja
Jõgeva Ühisgümnaasium
marejoost@hot.ee 0-.-1.2005

Jostov, Jane õpetaja
Tartu Kunstigümnaasium
jane.jopstov@tkug.tartu.ee 3-.-0.2012

Jukk, Hannes assistent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 376 417jukk@ut.ee 4-.-0.2004

Kaarli, Kalle professor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 866kaarli@math.ut.ee 2-.-0.2002

Kaasik, Helen õpetaja
Tallinna Reaalkool
2-6441584helen@colleduc.ee 0-.-1.2005

Kaasik, Ülo emeriitprofessor
TÜ Arvutiteaduse Instituut
kaasik@cs.ut.ee 2-.-0.2002

Kaiv, Helgi õpetaja
Lähte Ühisgümnaasium
07 494 279hkaiv@lahte.edu.ee 2-.-0.2002

Kalda, Ille õpetaja
Kallavere Keskkool
Ille.Kalda@mail.ee 2-.-0.2002

Kaldmäe, Kersti õpetaja
Jüri Gümnaasium
22-728590kersti@jyri.edu.ee 0-.-1.2005

Kaljas, Tiiu lektor
TPÜ Matemaatika osakond
0 640 91 99kaljas@tpu.ee 2-.-0.2002

Kangro, Urve vanemteadur
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
ukangro@ut.ee 2-.-0.2006

Kangro, Raul dotsent
Tartu Ülikool, Matemaatilise statistika instituut
7375491rkangro@ut.ee 2-.-1.2006

Karma, Otto dotsent
ottok@ut.ee 2-.-0.2002

Kase-Tonna, Enela õpetaja
Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
enela@ptg.parnu.ee 3-.-0.2012

Keeru, Viia õpetaja
Tartu Kunstigümnaasium
7361679viia@tkug.tartu.ee 9-.-0.2005

Kiisel, Hele õpetaja
Hugo Treffneri Gümnaasium
07 433 761 2-.-0.2002

Kikas, Marit õpetaja
Tartu Kesklinna Kool
marit.kikas@gmail.com 5-.-0.2010

Kilp, Mati professor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 866mkilp@math.ut.ee 2-.-0.2002

Kivinukk, Andi professor
TPÜ Matemaatika osakond
0 640 94 27andik@tpu.ee 2-.-0.2002

Kivistik, Lembit dotsent (pensionil)
lembit_k@ut.ee 2-.-0.2002

Košik, Oleg doktorant
oleg.koshik@ut.ee 1-.-1.2012

Koit, Mare professor
TÜ Arvutiteaduse Instituut
koit@cs.ut.ee 2-.-0.2002

Kokk, Arne vanemteadur
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 865arne@ut.ee 2-.-0.2002

Kokk, Katrin assistent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 863kkokk@math.ut.ee 2-.-0.2002

Kolde, Rein professor
TPÜ Matemaatika osakond
0 640 91 99kolde@tpu.ee 2-.-0.2002

Kolk, Enno dotsent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 863ekolk@math.ut.ee 2-.-0.2002

Kollo, Tõnu professor
TÜ Matemaatilise Statistika Instituut
kollo@ut.ee 2-.-0.2002

Koppel, Imbi õpetaja
Elva Gümnaasium
2-.-1.2006

Kortel, Riina õpetaja
Valga Vene Gümnaasium
7643353riinakortel@hot.ee 3-.-0.2012

Krabi, Daire matemaatikaõpetaja
Paide Gümnaasium
3849070daire.krabi@paidegymn.ee 3-.-0.2013

Kreek, Sirje-Tiiu õpetaja
Saue Gümnaasium
sirjetiiu@hot.ee 0-.-1.2007

Kukk, Külli
2-.-0.2002

Kundla, Liivi õpetaja
Kehtna Põhikool
1-.-0.2008

Kuningas, Hilja õpetaja
Viimsi Keskkool
lauluplats@hot.ee 0-.-1.2005

Kupits, Kerli õpetaja
Tallinna Reaalkool
3-.-0.2014

Kutšmei, Vladimir teadur
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
4-.-0.2003

Kuus, Janika õpetaja
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
3345207janika.kuus@mail.ee 5-.-0.2010

Kuuseok, Paavo õpetaja
Saaremaa Ühisgümnaasium
4524430Paavo.Kuuseok@syg.edu.ee 3-.-0.2012

Kuusk, Piret vanemteadur
TÜ Füüsika Instituut
07 383 006piret@fi.tartu.ee 2-.-0.2002

Kütimets, Karin õpetaja
Valga Põhikool
4-.-0.2002

Laan, Valdis lektor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 866vlaan@math.ut.ee 2-.-0.2002

Laanpere, Erna matemaatikaõpetaja
Kuusalu Keskkool
ernal@hot.ee 3-.-0.2003

Laansoo, Sirje direktor
E. Vilde nim. Juuru Gümnaasium
sirje.laansoo@mail.ee 0-.-1.2007

Laidmets, Eda õpetaja
Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool
22-239552 2-.-0.2002

Lasn, Enn spetsialist
TÜ Õppe- ja üliõpilasosakond
lasn@admin.ut.ee 2-.-0.2002

Leetma, Evely assistent
TÜ Matemaatika- informaatikateaduskond
7375869Evely.Leetma@ut.ee 2-.-0.2011

Leiger, Toivo professor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 861leiger@math.ut.ee 2-.-0.2002

Lellep, Jaan professor
TÜ Rakendusmatemaatika Instituut
lellep@math.ut.ee 2-.-0.2002

Lepik, Madis dotsent
TPÜ
madis.lepik@ebs.ee 2-.-0.2011

Lepik, Elve õpetaja
Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium
43 34 396elve.lepik.002@mail.ee 2-.-1.2006

Lepmann, Tiit dotsent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 864tlepmann@math.ut.ee 2-.-0.2002

Lepmann, Lea dotsent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
7 376 414Lea.Lepmann@ut.ee 2-.-1.2006

Lind, Aavo õpetaja
Parksepa Keskkool
278-50551 2-.-0.2002

Lippus, Jüri vanemteadur
TTÜ Küberneetika Instituut
0 620 4165lippus@ioc.ee 2-.-0.2002

Lõhmus, Helle õpetaja
Tarvastu Gümnaasium
helle.lohmus.001@mail.ee 0-.-1.2005

Lõhmussaar, Lea õpetaja
Tamsalu Gümnaasium
232-30337 2-.-0.2002

Loone, Leiki dotsent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 863leiki@math.ut.ee 2-.-0.2002

Lumiste, Ülo emeriitprofessor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 872lumiste@math.ut.ee 2-.-0.2002

Madison, Ivi õpetaja
Albu PK
ivi.madison@mail.ee 3-.-0.2007

Martinfeld, Katrin õpetaja
Võru 1. keskkool
4-.-0.2002

Masing, Elvi õpetaja
Tallinna 37. Keskkool
22-523255 2-.-0.2002

Matiek, Maie õpetaja
Pelgulinna Gümnaasium
22-498935 1-.-0.2008

Mehide, Aivi õpetaja
Tõrva Gümnaasium
7679455aivi@torva.edu.ee 0-.-1.2005

Meidla, Elvi õpetaja
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium
4-.-0.2002

Meigas, Riita õpetaja
Tallinna Ühisgümnaasium
infojuht@tyhisg.tln.edu.ee 2-.-0.2002

Merilo, Anu
22-723438 5-.-0.2002

Miidla, Peep dotsent
TÜ Rakendusmatemaatika Instituut
peepm@ut.ee 2-.-0.2002

Muni, Ester õpetaja
Elva Gümnaasium
07 457403muni@elvakk.tartu.ee 2-.-0.2002

Mürk, Marge õpetaja
Võru Kesklinna Gümnaasium
7823636margemurk@gmail.com 5-.-0.2010

Nael, Lemmi õpetaja
Pärnu Koidula Gümnaasium
Lemmi.Nael@mail.ee 0-.-1.2005

Nestra, Härmel doktorant
nestra@math.ut.ee 2-.-0.2002

Normak, Peeter prorektor
TPÜ
0 640 91 03pnormak@tpu.ee 2-.-0.2002

Nõulik, Alli õpetaja
Käina Gümnaasium
246-36164alli@kaina.edu.ee 2-.-0.2002

Nugis, Maret õpetaja
Taali Põhikool
nugismaret@hot.ee 4-.-0.2005

Nuija, Margit õpetaja
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
4344011nmargit@vpg.vil.ee 5-.-0.2010

Oja, Mart õpetaja
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
7461736martoja_@online.ee 9-.-0.2005

Oja, Maire õpetaja
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
7461736martoja@online.ee 9-.-0.2005

Oja, Peeter dotsent
TÜ Rakendusmatemaatika Instituut
peeter_o@ut.ee 2-.-0.2002

Oja, Eve professor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 863eveoja@math.ut.ee 2-.-0.2002

Ojasoo, Agu õpetaja
Kiili gümnaasium
agu.ojasoo@kiili.edu.ee 3-.-0.2007

Oks, Anu õpetaja
Tallinna Prantsuse Lütseum
05072431aoks@email.com 4-.-0.2004

Oolup, Reet õpetaja
Tallinna Vanalinna Hariduskollegium
reeto@VHK.ee 0-.-1.2005

Orav, Kaja õpetaja
Pärnu Hansagümnaasium
kaja174@hot.ee 3-.-0.2007

Orion, Marju õpetaja
Kuuste Põhikool
07 418 131marju@kuuste.ee 2-.-0.2002

Ottson, Aita õpetaja
Tallinna Reaalkool
22-441584 2-.-0.2002

Padama, Viive
Haapsalu Õhtukeskkool
247-45885 5-.-0.2002

Pae, Urve
Mustamäe haridusosakond
5-.-0.2002

Palm, Reimo teadur
TÜ Arvutiteaduse Instituut
4-.-0.2003

Paltsepp, Annika õpetaja
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
7828100annika@vkg.werro.ee 5-.-0.2010

Parring, Anne-Mai dotsent
TÜ Matemaatilise Statistika Instituut
parring@ut.ee 2-.-0.2002

Parring, Aivo dotsent
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 872aparring@math.ut.ee 2-.-0.2002

Paulmann, Urve õpetaja
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
4436933urve.paulmann@mail.ee 5-.-0.2010

Pedas, Arvet professor
TÜ Rakendusmatemaatika Instituut
arvet_p@ut.ee 2-.-0.2002

Pern, Tiia õpetaja
Väätsa Põhikool
tiiapern@gmail.com 3-.-0.2012

Petnjunas, Maria vamemõpetaja
Lasnamäe Vene Gümnaasium
6327066petnjunas@hot.ee 3-.-0.2007

Pihlak, Margus dotsent
Talinna Tehnikaülikool, Matemaatikainstituut
margusp@staff.ttu.ee 2-.-0.2009

Pihlap, Sirje õpetaja
Elva Gümnaasium
07 301831pihlap@elvag.edu.ee 6-.-0.2003

Põldvere, Märt lektor
mert@math.ut.ee 4-.-0.2002

Prank, Rein dotsent
TÜ Arvutiteaduse Instituut
prank@cs.ut.ee 2-.-0.2002

Punt, Blanca õpetaja
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
7828100blanca@vkg.werro.ee 5-.-0.2010

Puusemp, Peeter professor
TTÜ Matemaatika Instituut
puusemp@edu.ttu.ee 2-.-0.2002

Pärna, Kalev professor
TÜ Matemaatilise Statistika Instituut
kalev@ut.ee 2-.-0.2002

Pärnamaa, Urve õppealajuhataja
Käina Gümnaasium
46 22161urve@kaina.edu.ee 2-.-1.2006

Rahula, Maido emeriitprofessor
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 872rahula@math.ut.ee 2-.-0.2002

Raja, Vaike õpetaja
Audru Keskkool
vaikeraja@hot.ee 4-.-0.2005

Rand, Pilvi õpetaja
Leisi Keskkool
245-73254 2-.-0.2002

Raudsepp, Aita õpetaja
Tartu Kommertsgümnaasium
07 482 120aita@kmg.tartu.ee 2-.-0.2002

Raus, Toomas dotsent
toomas_r@ut.ee 2-.-0.2002

Redi, Ellen dotsent
TPÜ Matemaatika osakond
0 640 94 25eredi@tpu.ee 2-.-0.2002

Reha, Riina õpetaja
Rõuge Põhikool
278-59315 5-.-0.2003

Reiljan, Anne õpetaja
Võru I Põhikool
7823495annere@hot.ee 1-.-0.2008

Reimets, Helin õpetaja
Tartu Karlova Gümnaasium
7361668helinreimets@gmail.com 3-.-0.2012

Reinup, Regina õpetaja
Tallina Soome Kool
6411032r_reinup@hotmail.com 1-.-0.2008

Riet, Tiia õpetaja
Abja Gümnaasium
4360111tiia@abjag.vil.ee 1-.-0.2007

Riives-Kaagjärv, Kaarin dotsent
EPMÜ Matemaatika Instituut
riives@math.ut.ee 3-.-0.2006

Risthein, Silja matemaatikaõpetaja
Aravete Keskkool
siljarh@hot.ee 1-.-1.2012

Rumm, Karmi õppealajuhataja
Saue Gümnaasium
karmi.rumm@mail.ee 1-.-0.2007

Rämson, Anne-Liis õpetaja
Räpina Ühisgümnaasium
5274607anneliis.ramson@gmail.com 3-.-0.2013

Saarva, Anne õpetaja
Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
24374290anne@olustvere.edu.ee 5-.-0.2006

Saidla, Edvig õppealajuhataja
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
248-96456edvig.saidla@rvg.edu.ee 0-.-1.2005

Sakk, Eda õpetaja
Kadrina Keskkool
232-44389edas@l-virumv.ee 4-.-0.2004

Saks, Malle õpetaja
Tartu Audentese Erakool
malle.saks@mail.ee 1-.-0.2007

Salumaa, Anneli õpetaja
Käina Gümnaasium
annel@kaina.edu.ee 5-.-0.2010

Samel, Reet sekretär
TÜ Puhta Matemaatika Instituut
07 375 866reets@math.ut.ee 2-.-0.2002

Sasi, Tiiu õpetaja
Miina Härma Gümnaasium
07 412 542tiiusasi@mhg.tartu.ee 0-.-1.2005

Sazonova, Natalja vanemõpetaja
Tartu Vene Lütseum
7461733natal1@list.ru 2-.-0.2008

Silla, Merle õpetaja
Rakvere 1. kk
4-.-0.2002

Siruli, Valli õpetaja
Tartu Kunstigümnaasaium
7361679valli@tkug.tartu.ee 9-.-0.2005

Sõmer, Margus õpetaja
Suuremõisa Põhikool
246-94210margus@suurem.edu.ee 2-.-0.2002

Soosalu, Sirje õpetaja
Tallinna Saksa Gümnaasium
22-522242kool@sultan.sytiste.edu.ee 2-.-0.2002

Sõrmus, Tamara dotsent (pensionil)
TPÜ
2-.-0.2002

Sussi, Siiri õpetaja
Rapla Vesiroosi gümnaasium
siiri.sussi@rvg.edu.ee 0-.-1.2005

Suurmets, Helgi õpetaja
Tartu Tamme Gümnaasium
helggu@tamme.tartu.ee 3-.-0.2012

Suurmets, Endriko õpetaja
Tartu Descartes“i Lütseum
7461800endriko@tdl.ee 2-.-0.2008

Tali, Anne professor
TPÜ Matemaatika osakond
0 640 94 27atali@tpu.ee 3-.-0.2006

Talu, Ester õpetaja
Valga Gümnaasium
0-.-1.2007

Tamberg, Gert
gert.tamberg@mail.ee 4-.-0.2005

Tamm, Kristel õppealajuhataja
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
3344023tamm@jarve.edu.ee 2-.-0.2009

Tamm, Saima
Tartu Masingu kool
2-.-0.2011

Tamm, Maire õpetaja
Tamsalu Gümnaasium
232 30337Maire.Tamm@mail.ee 3-.-0.2003

Tamm, Ebu teadusnõunik
Statistikaamet
2-6259203ebu.tamm@stat.ee 2-.-0.2002

Tamme, Tõnu lektor
TÜ Arvutiteaduse Instituut
tqnu@cs.ut.ee 2-.-0.2002

Tamme, Enn emeriitprofessor
TÜ Rakendusmatemaatika Instituut
enn_t@ut.ee 2-.-0.2002

Tamme, Nelli õpetaja
Kiviõli I Keskkool
ntamme@hot.ee 3-.-0.2012

Tammela, Paul professor
TPÜ Matemaatika osakond
0 640 94 25ptammela@tpu.ee 2-.-0.2002

Tammeraid, Ivar professor
TTÜ Matemaatika Instituut
itammeraid@edu.ttu.ee 2-.-0.2002

Taperson, Heldena õpetaja
Audentese Erakool
699 6504heldena.taperson.001@mail.ee 2-.-1.2006

Taraste, Velle õpetaja
Koigi Põhikool
5210890velle@hot.ee 2-.-1.2006

Tartu, Tiiu vanemõpetaja
Tallinna Laagna Gümnaasium
tiiu.tartu@laagna.tln.edu.ee 0-.-1.2007

Telgmaa, Aksel emeriitprofessor
TPÜ
2-6409424 2-.-0.2002

Teneng, Dean student
TÜ Matemaatilise statistika instituut
teneng@ut.ee 3-.-0.2012

Tepaskent, Karin õpetaja
Võru I Põhikool
karina@vip.edu.ee 3-.-0.2012

Tiit, Ene-Margit emeriitprofessor
TÜ Matemaatilise Statistika Instituut
etiit@.ut.ee 2-.-0.2002

Toikka, Helika matemaatikaõpetaja
Lüganuse Keskkool
3325861helika@jarve.edu.ee 5-.-0.2010

Tombak, Mati professor
TÜ Arvutiteaduse Instituut
mati@ut.ee 2-.-0.2002

Tõnso, Tõnu Lektor
Tallinna Ülikool
6409420tonu@tlu.ee 2-.-1.2006

Tooding, Liina-Mai dotsent
07 375 932tooding@psych.ut.ee 2-.-0.2002

Toomits, Tiiu õpetaja
Klooga Algkool
22-743143 2-.-0.2002

Tootsi, Aino õpetaja
Lähte Ühisgümnaasium
07 494 279 2-.-0.2002

Toovis, Inna direktori asetäitja
Toila Gümnaasium
3369642inna@toila.edu.ee 2-.-1.2006

Traks, Pilve õpetaja
Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium
6-.-0.2005

Tuisk, Õie-Marta õpetaja
Tallinna 37. Keskkool
22-523256 2-.-0.2002

Tungel, Ernst Dotsent
TTÜ Tartu Kolledž
6204807 ernst.tungel@ttu.ee 3-.-0.2012

Tuulmets, Leida dotsent (pensionil)
2-.-0.2002

Tuutmaa, Veleida lektor (pensionil)
TTÜ
2-.-0.2005

Tuvikene, Eda õpetaja
Mõniste Kool
eda@kuutsi.edu.ee 3-.-0.2012

Täht, Karin teadur
Tartu Ülikool
karin.taht@ut.ee 2-.-0.2009

Uba, Peep projektijuht
TÜ Infotehnoloogia osakond
07 375 441uba@ut.ee 2-.-0.2002

Uudeküll, Maarika õpetaja
Lüganuse Keskkool
3325861maarikauudekyll@mail.ee 5-.-0.2010

Uudelepp, Helgi matemaatika ainespetsialist
Riiklik eksami- ja kvalifkatsioonikeskus
0 646 16 79helgi@ekk.edu.ee 2-.-0.2002

Vaarmann, Otu professor
TTÜ Matemaatika Instituut
vaarmann@ioc.ee 2-.-0.2002

Vahtramäe, Mare õpetaja
Tallinna Kivimäe Põhikool
mare38@hot.ee 0-.-1.2005

Vakepea, Malle õpetaja
Tallinna 32. Keskkool
2-655995032@mooni.edu.ee 2-.-0.2002

Valter, Maaja õpetaja
Rakvere Gümnaasium
232-43118 2-.-0.2002

Varul, Hille-Made õpetaja
Valga Gümnaasium
276-42009 2-.-0.2002

Veelmaa, Allar matemaatikaõpetaja
Loo Keskkool
allar.veelmaa@lookool.ee 1-.-1.2012

Velsker, Salme õpetaja
Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
07 425 166 2-.-0.2002

Velsker, Kalle dotsent (pensionil)
velsker@ut.ee 2-.-0.2002

Vent, Ene direktor
Hummuli Põhikool
276-90283 5-.-0.2002

Vibo, Tiina õpetaja
Eesti Spordigümnaasium
22-526622 2-.-1.2006

Vichmann, Frederik dotsent
TTÜ Matemaatika Instituut
FVichmann@edu.ttu.ee 2-.-0.2002

Vilberg, Tiina õpetaja
C.R. jakobsoni nim Gümnaasium
4-.-0.2004

Vilt, Raili vanemmetoodik
07 375 581raili@physic.ut.ee 1-.-0.2008

Virkunen, Maarika õpetaja
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
maarvir@gmail.com 3-.-0.2012

Vokksepp, Tiiu-Heli õpetaja
Tallinna Laagna Gümnaasium
tiiuvokksepp@hot.ee 0-.-1.2007

Voolma, Ulvi õpetaja
Palade Põhikool
246-94538ulvi@palade.edu.ee 0-.-1.2005

Vunk, Katrin õpetaja
Pärnu Ühisgümnaasium
katrinv@yhis-parnu.ee 3-.-0.2012

Välimets, Viive õppealajuhataja
Kadrina Keskkool
viivian@hot.ee 0-.-1.2007

Willemson, Jan lektor
TÜ Arvutiteaduse Instituut
jan@ut.ee 2-.-0.2002

Übi, Evald dotsent
TTÜ Rahvamajanduse Instituut
EvaldY@tv.ttu.ee 2-.-0.2002

Zelazko, Wieslaw professor
Poola Teaduste Akadeemia
0-22-5228116zelazko@impan.gov.pl 2-.-0.2002

Zolk, Indrek matemaatilise analüüsi lektor
Tartu Ülikool
7375863indrek.zolk@ut.ee 3-.-0.2012

   Viimati muudetud    07.02.2002